انجام پایان نامه در رشته ارتباطات | پیشنهادات

انجام پایان نامه در رشته ارتباطات | پیشنهادات

انجام پایان نامه در رشته ارتباطات

پیشنهادات در راستای نتایج تحقیق

5-2-1 فرضیه اول: کاهش هزینه

با تکیه بر این فرضیه باید استفاده از صنعت ارتباطات ( اینترنت، موبایل و... ) بگونه ای فرهنگ سازی گردد که مدیران ادارات و سازمان‌ها هرچه بیشتر تشویق به بکارگیری و استفاده از تکنولوژی‌های جدید این صنعت گردند، و به عنوان روشی کارآمد و دارای بازدهی بالا، در برنامه های خود قرار داده و موجبات کاهش هزینه‌های جاری خود، ... ادارات و سازمان ها را فراهم نمایند.

5-2-2 فرضیه دوم: ارتقا و پشتيباني از برنامه هاي استراتژيك
با توجه به نتایج حاصل از این فرضیه که حاکی از افزایش ارتقا و پشتيباني از برنامه‌هاي استراتژيك در نتیجه بکارگیری از صنعت ارتباطات، پیشنهاد می گردد مدیران داخلی ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی با توجه ویژه به موضوع مقوله ارتباطات زمینه را جهت افزایش ارتقا و پشتيباني از برنامه هاي استراتژيك را فراهم نمایند.
5-2-3 فرضیه سوم: دستيابي به مزيت رقابتي
با عنایت به نتایج حاصل از انجام پایان نامه در رشته ارتباطات حاضر که بیانگر افزایش دستيابي به مزيت رقابتي تحت تاثیر بکارگیری صنعت ارتباطات بود، پیشنهاد می گردد مدیران با بکارگیری ایده های نو در ارتباط با بکارگیری این صنعت در شرکت های مخابراتی و سایر ادارات و سازمان ها، موجب افزایش دستيابي به مزيت رقابتي شوند.
5-2-4 فرضیه چهارم: انجام دقیق وصحیح فعالیت های حال وآینده
با توجه به این فرضیه باید استفاده ازصنعت ارتباطات بگونه ای مناسب در جامعه ارائه خدمات با ایجاد فرهنگ سازمانی درنظر گرفته شود. پیشنهاد می گردد مدیران ادارات با بکارگیری روش های نوین و ایجاد فرهنگ سازمانی در تمامی شرکتها، ادارات وسازمانهای دولتی و غیر دولتی تیز تناسب دارند، به عنوان روشی کارآمد و دارای بازدهی بالا، در برنامه های خود قرار داده و موجبات بهبود انجام خدمات را فراهم نمایند.
5-2-5 فرضیه پنجم: بهبود کیفیت خدمات
          با توجه به این فرضیه باید استفاده ازصنعت ارتباطات بگونه ای مناسب در جامعه جهت ارائه خدمات با ایجادساختار وفرهنگ سازمانی درنظر گرفته شود. پیشنهاد می گردد مدیران ادارات با بکارگیری روش های نوین این صنعت که در شرکتهای مخابراتی و سایر شرکت ها، ادارات غیر مخابراتی تیز تناسب دارند، به عنوان روشی کارآمد و دارای بازدهی بالا، در برنامه های خود قرار داده و موجبات بهبود كيفيت خدمات ادارات و سازمان ها را فراهم نمایند.

5-2-6  فرضیه هفتم: افزایش رضایت کاربران 
با توجه به نتایج حاصل از این فرضیه که حاکی از افزایش رضايت كاربران در نتیجه بکارگیری صنعت ارتباطات، می باشد. پیشنهاد می گردد مدیران داخلی ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی با توجه ویژه به موضوع صنعت ارتباطات زمینه را جهت افزایش رضايت مشتریان را فراهم نمایند.

پیشنهادات برای انجام پایان نامه در رشته ارتباطات آینده

1)    با توجه به اینکه انجام پایان نامه در رشته ارتباطات حاضر در شرکت ارتباطات سیار ایران و از آزمون پیرسون استفاده شده است پیشنهاد می شود تحقیق با همین عنوان در سایر موسسات و سازمان ها با آزمون های آماری دیگر استفاده شود.
2)    با توجه به سیاستهای کلی دولت در زمینه ایجاد واستفاده از صنعت ارتباطات وپایه ریزی جهت انجام خدمات دولت  بصورت الکترونیکی (رویکرد استراتژیک وزارت کشور)، وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات را متولی این امر مهم در عرصه ارتباطات انتخاب شده است  وشرکت ارتباطات سیار ایران وسایر شرکتهای ارائه دهنده خدمات ارتباطات (از جمله شرکتهای مخابرات استانی وشرکت های تلفن همراه ایرانسل و رایتل و...)که به آن پرداخته شده است برای تحقیق وسیع در سطح ملی در این زمینه، به جای محققان آماتور از تیم محقق متخصص دارای امکانات تحققاتی وسیع و اساتید مجرب دانشگاه یا همکاری شرکت های متخصص وپیشرو استفاده نمایند ودر راستای بهینه نمودن فرآیند های مدیریتی وتکمیل مراحل اجرایی وعملیاتی اقدام بایسته را انجام دهندتا درآینده ای نه چندان دور شاهد  شکوفایی ایران اسلامی واستفاده تمامی مردم از این بستر درتمامی موارد روزمره باشیم.

۱۴۰۳/۰۴/۱۰
|
سینا
آموزش ن
مقالات مرتبط
انجام پایان نامه مدیریت دانش

انجام پایان نامه مدیریت دانش

انجام پایان نامه مدیریت دانش که از موضوعات محبوب در شاخه های مختلف می باشد را می [...]

۱۴۰۳/۰۴/۲۳
|
سینا
انجام پایان نامه مدیریت سیستم و بهره وری

انجام پایان نامه مدیریت سیستم و بهره وری

انجام پایان نامه مدیریت سیستم و بهره وری در این بخش با استفاده از یک نمونه فصل 5 [...]

۱۴۰۳/۰۴/۲۱
|
سینا
نمونه کمکی جهت انجام رساله دکتری فلسفه تطبیقی

نمونه کمکی جهت انجام رساله دکتری فلسفه تطبیقی

انجام رساله دکتری فلسفه تطبیقی ارائه شده در این بخش در ارتباط با نظریه تکامل می ب [...]

۱۴۰۳/۰۴/۲۰
|
سینا
تیتیر های داغ
بیشتر
برگزاری آزمون ارشد و دکتری

اخبار روز - آزمون ارشد و دکتری

اخبار روز در ادامه ارائه شده است. [...]

۱۴۰۲/۱۲/۰۳
|
ابن سینا
اخبار پژوهشی کشور

اخبار پژوهشی کشور | 1402

همراه ما باشید با آخرین اخبار پژوهشی کشور در بهمن ماه 1402. [...]

۱۴۰۲/۱۱/۱۱
|
ابن سینا
جدیدترین اخبار علمی کشور

جدیدترین اخبار علمی کشور - ابن سینا

جدیدترین اخبار علمی کشور را می توانید اینجا در وبسایت آکادم [...]

۱۴۰۲/۱۰/۱۸
|
ابن سینا
آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور

آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور | تمدید ثبت نام کنکور

آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور در ادامه به حضورتان ارائه می گردد. [...]

۱۴۰۲/۰۹/۱۵
|
ابن سینا
آخرین اخبار کشور

اخبار علمی - پژوهشی کشور

در این بخش نظر شما را به گزیده از اخبار علمی - پژوهشی کشور جلب می نماییم. [...]

۱۴۰۲/۰۸/۲۹
|
ابن سینا
به ما بپیوندید
بیشتر
آموزش پایان نامه
تلفن: 02128422160
شماره موبایل: 09104742571
اهداف ابن سینا
آموزش پایان نامه
آموزش چاپ مقاله
آموزش اکسپت مقاله
چاپ کتاب