مشاوره و آموزش انجام پایان نامه و رساله دکتری

هر آنچه که در ارتباط با مشاوره انجام رساله دکتری باید بدانید

مشاوره انجام رساله دکتری در واقع خان آخر در تحصیل یک دانشجو می باشد و دانشجو باید با دقت و حساسیت تمام اقدام به نگارش آن نماید. در بحث مشاوره رساله دکتری دانشجو باید به نحو احسنت با مقوله روش تحقیق آشنا باشد. چراکه یادگیری اصولی روش تحقیق می تواند دانشجو را در امر مشاوره پایان نامه دکتری یاری نماید.
مشاوره رساله دکتری بسته به موضوع پایان نامه انواع مختلف دارد. از انواع موضوع رساله دکتری می توان به تحلیلی، عددی، آزمایشگاهی، کیفی و کمی و غیره اشاره نمود.
روش های تحلیل، عددی بیشتر برای مشاوره پایان نامه دکتری در رشته های فنی مهندسی و برخی رشاه های علوم پایه مناسب می باشد. روش آزمایشگاهی نیز برای رشته های فنی و پزشکی مناسب است. مانند مشاوره رساله دکتری عمران که کار آزمایشگاهی مناسبترین نوع می باشد که در ارتباط با مشاوره پایان نامه عمران پیشتر صحبت نموده ایم. روش های کیفی و کمی نیز مناسب رشته های علوم انسانی و برخی رشته ای پزشکی می باشد، مانند مشاوره رساله دکتری مدیریت.
شما باید پیش از آغاز مشاوره رساله دکتری خود با استاد راهنما و مشاور خود در ارتباط با موضوع مشورت کرده و پس از انتخاب کوضوع اقدام به نگارش پروپوزال کنید. سپس می توانید با ثبت آن در دانشگاه مجوز دفاع گرفته و از پروپوزال خود دفاع نمایید. در ارتباط با دفاع به طور مفصل صحبت شده است.
پس از تایید پروپوزال در دانشگاه حال می توانید اقدام به نگارش فصول پایان نامه خود نمایید. توصیه می شود پیش از آغاز مشاوره فصول پایان نامه اقدام به تهیه دیتا و نگارش مقاله نمایید. چرا که مقاله از یک سو زمانبر بوده و از سوی دیگر یکی از مهمترین مراحل پیش از دفاع می باشد. یعنی بدونه مقاله مجوز دفاع نمیدهند. پس مقاله رو نگارش و اقدام به سابمیت ان نمایید پروسه داوری مجلات 7-8 ماه طول می کشد در این مدت می توانید فصول خود را نگارش نمایید.
پس از مشاوره مقاله و رساله حال می توانید از آن دفاع نموده و اقدام به اخذ مدرک خود نمایید. آکادمی ابن سینا با بیش از یک دهه مشاوره در زمینه مشاوره رساله دکتری  می تواند  به جرئت بگوید که بهترین موسسه ایران در این زمینه می باشد.

مشاوره انجام رساله دکتری در موسسه ابن سینا

در زیر برخی از رشته ها که تخصص اصلی ما می باشد ارائه می گردد
مشاوره پایان نامه دکتری مدیریت تمامی گرایش ها
مشاوره پایان نامه دکتری عمران
مشاوره پایان نامه دکتری کامپیوتر، نرم افزر
مشاوره پایان نامه دکتری صنایع
مشاوره پایان نامه دکتری حقوق تمامی گرایشات
مشاوره رساله دکتری رسانه 
مشاوره رساله دکتری مشاوره و روانشناسی
مشاوره رساله دکتری برق قدرت
مشاوره رساله دکتری علوم تربیتی
مشاوره رساله دکتری جامعه شناسی
مشاوره رساله دکتری علوم سیاسی
مشاوره رساله دکتری تجارت الکترونیک، It، MBA
جهت دریافت مشاوره در زمینه انجام پروژه های دکتری به خصوص رساله و پایان نامه با ما در ارتباط باشید.

بهترین موسسه مشاوره انجام پایان نامه دکتری | راه های تشخیص

آموزش شناخت موسسات برتر پایان نامه نویسی

معرفی بهترین موسسه مشاوره انجام پایان نامه دکتری موضوع مورد بحث در این بخش می باشد. مشاوره انجام رساله دکتری نیازمند صرف زمان و دقت فراوان می باشد. برخی از دانشجویان به دلیل مشغله کاری ممکن است بخشی از کار خود را برون سپاری کنند. حال از خود می پرسید بهترین موسسه مشاوره پایان نامه دکتری کیست. در ادامه با ذکر نکاتی شما را در یافتن این موسسات یاری می نماییم.

بهترین موسسه مشاوره انجام پایان نامه دکتری

بهترین موسسه مشاوره انجام پایان نامه دکتری را می توان از طریق چند عامل که در ادامه ذکر می کنم شناخت.

1. بررسی سایت موسسه و مطالب آن: این امرسبب می شود تا شما هرچه بهتر با موسسه مشاوره پایان نامه دکتری آشنا شده و از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید.
2. صحبت با کارشناس موسسه: تسلط کارشناس موسسه به مقوله مشاوره پایان نامه دکتری می تواند نشان از سطح کار آن ها باشد. برخورد مناسب و علم کافی از نکات مهم در این امر می باشد.
3. سطح استاد مشاوره دهنده کار: در بهترین موسسه مشاوره پایان نامه دکتری به طور قطع برترین اساتید فعالیت می نمایند. شما به راحتی می توانید پیش از هرگونه قرارداد و واریز مبلغ از موسسه بخواهید شما را با استاد مشاوره کار ارتباط دهند. با صحبت کردن با این شخص و اطمینان از تسلط بر روی کارتان می توانید از مطمئن بودن موسسه اطمینان حاصل نمایید.
4. بهترین موسسات همواره در دسترس هستند چه تلفنی چه در پیام رسان هایی که با آن ها در ارتباط هستید. تگر دیدید به موسسه پیام دادید ولی با تاخیر بسیار جواب شما را دادند، یک مقدار شک کنید.
این ها مواردی بودند برای شناخت بهترین موسسه مشاوره پایان نامه دکتری در ادامه به معرفی بدترین موسسه مشاوره پایان نامه دکتری و نحوه شناخت آن ها می پردازیم.
چن مقوله مشاوره رساله دکتری بسیار حساس می باشد لذا از موسساتی که این ویژگی ها را دارند بر حذر باشید. اگر به موسسه ای زنگ زدید و منشی آن کار شما را درست پیگیری ننمود به آن موسسه شک کنید. اگر از موسسه خواستید شما را به استادی که می خواهد کار را مشاوره دهد وصل کنید و ان ها از این کار طفره رفتند به آن ها شک کنید. موسسه ای که می خواهد هرچه سریعتر و به هر نحوی قرارداد منعقد نماید بسیار مشکوک است. نکته آخر اینکه قیمت پایین اصلا ملاک خوبی برای تحویل کار صحیح و اصولی نمی باشد.
این ها بخشی از نکات مهم در آموزش نحوه شناخت بهترین موسسه مشاوره پایان نامه دکتری می باشد.در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با آکادمی ابن سینا در ارتباط باشید.

مشاوره انجام پایان نامه ارشد | نحوه انجام پایان نامه با کیفیت

انجام صفر تا صد پایان نامه

انجام پایان نامه دارای ریزه کاری هایی می باشد که دانستن آن ها شنا را در مشاوره پایان نامه با کیفیت یاری می نماید. در این بخش سعی داریم مشاوره صفر تا صد پایان نامه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

مشاوره انجام پایان نامه با کیفیت

مشاوره انجام پایان نامه با کیفیت در مقطع ارشد بستگی به دو عامل دارد، اولی پشتکار شما و دومی کیفیت سواد استاد راهنما. این دو عامل مهم می تواند شما را در مشاوره صفر تا صد پایان نامه تان یاری نماید.
شروع مشاوره پایان نامه با انتخاب استاد راهنما و موضوع می باشد. یک استاد راهنمای خوب که شما را در مشاوره گام به گام پایان نامه یاری نمای باید ویژگی هایی از قبیل سطح علمی بالا، به روز بودن، در دسترس بودن، اخلاق خوب، پاسخ گو بودن و غیره باید داشته باشد.
پس از انتخاب استاد راهنما می توانید به انتخاب موضوع بپردازید. موضوع را سعی کنید از استاد زاهنما بگیرید، البته سعی کنید زیر بار هر موضوعی نروید، پیش از تصویب موضوع این موارد را چک کنید: 1- آیا شما از پس مشاوره چنین موضوعی بر می آیید، برخی اساتید موضوعات فضایی به دانشجو می دهند بی آن که فکر کنند آیا امکان مشاوره چنین پایان نامه ای وجود دارد یا خیر، 2- از نوع آوری موضوع حتما مطلع شوید می توانید در مجلات معتبر خارجی به پیشینه تحقیق موضوع خود دسترسی پیدا کنید. 3- نگارش یک پیش پروپوزال 10 صفحه ای به شما دید بهتری نسبت به موضوع و مشاوره پایان نامه می دهد.
پس از انتخاب موضوع حال نوبت نگارش پروپوزال است. هر دانشگاهی برای پروپوزال خود فرمت خاصی دارد با دانلود آن از سایت دانشگاه خود اقدام به نگارش پروپوزال نمایید. پس از مشاوره پروپوزال باید آن را در دانشکده خود به تصویب برسانید. در گذشته نه چندان دور روند تصویب پروپوزال به صورت شورایی در محل دانشکده بود، اما امروزه این روند سامانه ای شده که با این کار تنها شخصی که ضرر می کند دانشجو است، چرا که روند تایید پروپوزال در سامانه بسیار زمان بر می باشد.
پس از تصویب پروپوزال که بین یک تا دو ماه زمان می برد حال نوبت مشاوره فصول پایان نامه می باشد. فصل اول پایان نامه همان پروپوزال می باشد با این تفاوت که شما یک مقدمه نیز به فصل اول اضافه می نمایید. همچنین مطالب پروپوزال را باید در فصل اول بسط داده و تعداد کلمات را بالا ببرید.
فصل دوم به پیشینه تحقیق اهتصاص دارد در این بخش به توضیح جامع در ارتباط با مباحث مربوط به موضوع خود می پردازید. در واقع توضیح می دهید که اصل مسئله از کجا شروع شده و چه پیشینه ای دارد. مهمترین بخش فصل دوم مرور مقالات پیشین است. شما باید جدیدترین مقالات را یافته و خلاصه ای از آن را در فصل دوم ارائه دهید. اصولا 15 الی 20 مقاله در این بخش کافی می باشد.
فصل سوم متودولوژی تحقیق و یا همان روش تحقیق می باشد. البته بسته به موضوع می توان این فصل را مواد و روش ها نیز نامید. در این فصل بسته به اینکه موضوع شما در چه زمینه ای می باشد در ارتباط با روش کار خود، متغیرهای مورد استفاده، نمونه ها، استانداردهای مورد استفاده و همچنین مصالح مورد استفاده صحبت می کنید. این فصل در واقع به این موضوع اشاره دارد که مشاوره پایان نامه خود را چگونه و با چه روش و منابعی پیش خواهید برد.
فصل چهار و پنج پایان نامه به ترتیب به بحث و بررسی نتایج و نتیجه گیری اختصاص دارد.  در مشاوره فصل چهار شما نتایجی که به دست آورده اید را در قالب نمودار، شکل و جدول ارائه داده و اقدام به تحلیل آن ها می نمایید. در بخش تحلیل باید بگویید که چرا به این نتیجه رسیده اید. فصل پنجم نیز به نتایج کلی به دست آمده اشاره دارد و حدودا بین دو الی سه صفحه می باشد. البته در این فصل پیشنهاداتی را نیز برای سایر محققین مطرح می نمایید.
آکادمی ابن سینا با بیش از یک دهه فعالیت نقش بسزایی در پیشبرد اهداف علمی کشور داشته و دانشجویان زیادی را در امر مشاوره پایان نامه هایشان یاری نموده است. شما نیز در صورت نساز به مشاوره پایان نامه با کیفیت و مشاوره در مشاوره صفر تا صد پایان نامه می توانید با آکادمی ابن سینا در ارتباط باشید.

 

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
با ابن
خدمات مرتبط
پایان نامه نویسی

پایان نامه نویسی

مشاوره انجام رساله دکتری و پایان نامه ارشد را می توان مهمترین بخش در طول تحصیل یک [...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
چاپ کتاب-اخذ مجوز-شابک-فیپا

چاپ کتاب-اخذ مجوز-شابک-فیپا

چاپ کتاب همچون چاپ مقاله می تواند یکی از مهمترین روش [...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی

[...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
تیتیر های داغ
بیشتر
اخبار علمی ایران

جدیدترین اخبار علمی روز ایران

جدیدترین اخبار علمی ایران در ادامه ارائه می گردد. [...]

۱۳۹۹/۱۰/۱۵
|
ابن سینا
آخرین اخبار روز داخلی

مهمترین اخبار علمی-فرهنگی

آخرین و مهمترین اخبار علمی-فرهنگی کشور به شرح زیر می باشد: [...]

۱۳۹۹/۰۹/۲۰
|
ابن سینا
خلاصه اخبار مهم در حوضه علمی آموزشی

آخرین اخبار حوزه علمی - آموزشی کشور | تمدید ثبت نام آزمون دکتری

در این بخش با خلاصه ای از مهمترین و بروزترین اخبار حوزه علمی- آموزشی کشور با ما همراه باشید. [...]

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
|
ابن سینا
جدیدترین اخبار حوزه آزمون

تازه های علمی آموزشی کشور

در این بخش سعی داریم جدیدترین اخبار حوزه علمی آموزشی کشور به خصوص حوزه آزمون های سازمان سنجش و سایر ارگان های کشور را به حضورتان رسانیم. [...]

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
|
ابن سینا
زلزله نسبتا شدید پنجشنبه شب تهران | کانون زلزله: دماوند

زلزله تهران | زلزله تهران را لرزاند

زلزله تهران را لرزاند. زلزله ساعت 12.50 دقیقه شب تهران را لرزاند. [...]

۱۳۹۹/۰۲/۱۹
|
ابن سینا
به ما بپیوندید
بیشتر
انجام پایان نامه
تلفن: 02155365289
شماره موبایل: 09104742571
اهداف ابن سینا
انجام پایان نامه
چاپ مقاله
اکسپت مقاله
چاپ کتاب