مشاوره و آموزش نگارش، اکسپت و چاپ مقاله

آنچه که در آکادمی ابن سینا به عنوان خدمات مشاوره و آموزش چاپ مقاله ارائه می گردد، در واقع به سه بخش مشاوره و آموزش تهیه مقاله، همکاری در مقاله و خدمات مربوط به مقالات نگارش شده توسط خود دانشجو و یا محقق می باشد. در بخش مشاوره و آموزش تهیه مقاله موضوع کلی و یا فیلد کاری از متقاضی در یافت شده و مطابق با آن بروزترین موضوع در آن حیطه که قابلیت چاپ در ژونال های معتبر داخلی و خارجی را دارد، ارائه می گردد که با تایید متقاضی اقدام به مشاوره و آموزش نحوه تهیه مقاله به وی شده و آموزش نحوه اخذ پذیرش و چاپ مقاله پس از اتمام کار نگارش توسط دانشجو تکمیل می شود. مهمترین بخش در مشاوره و آموزش تهیه مقاله، آموزش نگارش آن می باشد که به شرح زیر است.

مشاوره و آموزش نگارش مقاله

آکادمی ابن سینا با همکاری حدود 500 محقق برتر داخلی و خارجی که بیشترشان داوران نشریات علمی پژوهشی داخلی و ژورنال های isi و اسکوپوس خارجی هستند. توانسته در زمینه مشاوره و آموزش نگارش مقالات معتبر سرآمد موسسات باشد. مشاوره و آموزش نگارش مقاله در تمامی سطوح، منجمله isi، اسکوپوس، علمی پژوهشی، کنفرانسی و غیر صورت می گیرد. همانطور که پیشتر گفته شد، در این مرحله از کار نگارش مقاله با بالاترین کیفیت آموزش داده شده و پس از تایید متقاضی وی شروع به نگارش می نماید که در این بخش نیز آموزش به طور کامل صورت می گیرد . در نهایت مقاله سابمیت می گردد. لازم به ذکر است در شرایط تضمینی که موسسه تضمین آموزش را می دهد، نحوه انجام کلیه اصلاحات و کامنت های مجله توسط اساتید آکادمی ابن سینا آموزش داده شده و تا آخرین مرحله که پذیرش و چاپ آن می باشد، موسسه موظف به راهنمایی کامل می باشد.

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه یکی از مهمترین و به جرات می توان گفت اصلی ترین هدف در انجام پایان نامه است. چراکه استخراج مقاله از پایان نامه و انتشار ماه عسل آن در یک مجله معتبر علاوه بر افزایش اعتبار پایان نامه سبب اطمینان کامل از صحت نتایج به دست آمده می گردد. آکادمی ابن سینا این نوید را به دانشجویان می دهد با بررسی پایان نامه دانشجویان و استخراج بهترین مقاله از آن دانشجویان را در راستای انتشار دستاوردهای علمی آن ها یاری نمایید.

معرفی ژورنال و سابمیت مقاله

آکادمی ابن سینا  با تجربه چندین ساله در معرفی ژورنال و سابمیت مقاله اطمینان صد درصد را به مشتریان خود می دهد که با آنالیز مقاله آن ها توسط داوران بین المللی پیش از سابمیت مقاله احتمال اکسپت را بالا می برد. و در صورت وجود هرگونه ایراد در مقاله آن را رفع نموده و سپس مناسبترین مجله معرفی شده و مراحل سابمیت مقاله و پیگیری آن طی می گردد. لازم به ذکر است پیش داوری یکی از مهمترین و منحصربه فردترین خدمات آکادمی ابن سینا می باشد که به صورت کاملا رایگان در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. همچنین معرفی ژونال مناسب با مقاله نیز در ابن سینا به صورت رایگان انجام می گیرد تا انگیزه و کمکی باشد در راستای رشد علمی کشور.

چاپ مقاله

چاپ مقاله در آکادمی ابن سینا سریع تر از آنچه که فکرش را میکنید انجام می شود. آکادمی ابن سینا با مکاتباتی که با مجلات معتبر داخلی و خارجی دارد، این امکان را برای دانشجویان فراهم آورده که چاپ مقاله خود را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.

جهت ثبت سفارش مشاوره و آموزش نگارش، اکسپت و چاپ مقاله خود به صورت تضمینی به بخش ثبت سفارش مراجعه نمایید

۱۳۹۹/۰۱/۱۶
|
-
با ابن
خدمات مرتبط
پایان نامه نویسی

پایان نامه نویسی

آموزش و مشاوره انجام رساله دکتری و پایان نامه ارشد را می توان مهمترین بخش در طول [...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
چاپ کتاب-اخذ مجوز-شابک-فیپا

چاپ کتاب-اخذ مجوز-شابک-فیپا

چاپ کتاب همچون چاپ مقاله می تواند یکی از مهمترین روش [...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی

[...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
تیتیر های داغ
بیشتر
برگزاری آزمون ارشد و دکتری

اخبار روز - آزمون ارشد و دکتری

اخبار روز در ادامه ارائه شده است. [...]

۱۴۰۲/۱۲/۰۳
|
ابن سینا
اخبار پژوهشی کشور

اخبار پژوهشی کشور | 1402

همراه ما باشید با آخرین اخبار پژوهشی کشور در بهمن ماه 1402. [...]

۱۴۰۲/۱۱/۱۱
|
ابن سینا
جدیدترین اخبار علمی کشور

جدیدترین اخبار علمی کشور - ابن سینا

جدیدترین اخبار علمی کشور را می توانید اینجا در وبسایت آکادم [...]

۱۴۰۲/۱۰/۱۸
|
ابن سینا
آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور

آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور | تمدید ثبت نام کنکور

آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور در ادامه به حضورتان ارائه می گردد. [...]

۱۴۰۲/۰۹/۱۵
|
ابن سینا
آخرین اخبار کشور

اخبار علمی - پژوهشی کشور

در این بخش نظر شما را به گزیده از اخبار علمی - پژوهشی کشور جلب می نماییم. [...]

۱۴۰۲/۰۸/۲۹
|
ابن سینا
به ما بپیوندید
بیشتر
آموزش پایان نامه
تلفن: 02128422160
شماره موبایل: 09104742571
اهداف ابن سینا
آموزش پایان نامه
آموزش چاپ مقاله
آموزش اکسپت مقاله
چاپ کتاب